חדשות בית הלוחם חיפה

רוקדים על כ"ג - פסטיבל חלב ודבש

1/ 7/2017

קבוצת הרוקדים השתתפה בפסטיבל בערב להקות מחול מכל הארץ. הרוקדים על כסאות גלגלים יחד עם הרוקדות העומדות הופיעו בריקוד שיחד עם התלבושת המרהיבה זכה לתשואות רבות, כל הקהל נעמד על הרגליים והריע לקבוצה. תודה לג'ינג'ית הרקדנית שחיברה אותנו עם הנהלת הפסטיבל .

מחוזיאדה

1/ 7/2017

השנה השתתפנו בשני האירועים שהתקיימו באילת, בענפים : כדורסל, כדורעף, טניס שולחן, טניס שדה, חץ וקשת, באולינג.

תחרות מטרה ואליפות ישראל

1/ 7/2017

בשתי תחרויות קליעה שהתקיימו בחיפה ובתל אביב, בחודשיים האחרונים הקלעים הפגינו רמה גבוהה , רמי הללי מבית הלוחם חיפה ועופר צור מתל אביב השיגו תוצאה מעל 631 נקודות שזאת תוצאה שמתקרבת לתוצאה שיכולה להכניסם לאחד הסגלים.

הסרט 'היו היה לי ילד', לזיכרו של אורי סמואלוב ז"ל

30/ 4/2017

הסרט "היה היה לי ילד" לזיכרו של אורי סמואלוב (בנו של נסים חבר הבית) שנפל בלבנון, יוקרן השנה מספר פעמים, בערוץ HOT3, החל משעה 1600, בערב יום הזכרון (יום א 30.4) ובמהלך יום ב'.

"לא שוכחים ולא סולחים"

23/ 4/2017

ערב יום השואה ובבית הלוחם חיפה מציבים את המייצג בנושא יום השואה, שיוצג מחר בבוקר לכלל הציבור בכניסה לבית . את המייצג מעורר הזיכרון המדהים, יזמה, הגתה ועיצבה בת-שבע אור, המורה המרכזת מזה עשרות שנים, את חוג הצורפות של בית הלוחם חיפה, בת-שבע רתמה את כולם לעשיה המופלאה אך את העבודה עצמה עשה בבר בוחבוט איש האחזקה שלנו .

משחק ראווה עם קבוצת כדורסל מכבי רוסיה

4/ 3/2017

ב 23.1.17- , אירחנו בבית הלוחם חיפה קבוצת כדורסל של שחקנים וותיקים ממכבי סטפיטסבורג-רוסיה. הקבוצה הרוסית שיחקה יום קודם נגד וותיקי מכבי תל אביב.