חברה ותרבות מועדון הוותיקים

ביטאון הלוחם
ביטאון הבית

מוזמנים לצפות בגיליון של הביטאון

הקש/י על התמונה כדי לדפדף בעיתון באופן וירטואלי

קרן נכי צה"ל ZDVF
אגודת הידידים בישראל
אגודת הידידים בישראל
תרמו לאירגון
תרמו לארגון נכי צה"ל
ארגון נכי צה״ל
הצטרפו לקבוצת פייסבוק שלנו
ותיהיו מעודכנים בפעילויות ובאירועים

הגמלאון – מועדון וותיקים

המועדון משמש מקום מפגש למאות חברים וחברות ומהווה מסגרת קבועה ותומכת הכוללת פעילות העשרה חברתית ותרבותית. החברים נהנים מהרצאות במגוון רחב של נושאים פוליטיקה אקטואליה, היסטוריה, צבא וביטחון, כלכלה, רפואה, פסיכולוגיה, פילוסופיה ספרות קולנוע, אמנות, מוסיקה ועוד.

עבור החברים מתוכננים טיולים מגוונים במהלך השנה, ימי כיף ונופשונים, מופעים והצגות.

ימי הרצאות: ב’ + ד’ 11:30
הפעילויות מתפרסמת במיילים ועל לוחות המודעות.
ההרצאות ללא תשלום. ציבור החברים מוזמן.
מותנה ברישום במחלקת חברים.

תכנית הגימלאון יוני 2020:
שעה 11:00 באולם אירועים – קומה 2


תכנית הגימלאון יוני 2020 :

תאריך 22/06/2020 יום ב’
מרצה: שכטר נסיה
נושא: הבלקן – בין מזרח למערב


תאריך 24/06/2020 יום ד’
מרצה: שטרייפלר יניב
נושא: תיאטרון סיפור


תאריך 29/06/2020 יום ב’
מרצה: בילסקי דן
נושא: אקטואליה וענייני היום בישראל


תכנית הגימלאון יולי 2020
שעה 11:00 באולם אירועים – קומה 2

01/07/2020 יום ד’
מרצה: קרוכמל צביקה
נושא: פרשת רמי דותן – החקירה הסמויה (חלק א‘)


06/07/2020 יום ב’
מרצה: גולדברג נתי
נושא: ”אמריקה – תמונת מצב, היסטוריה, סנט, נשיא, אקטואליה“


08/07/2020 יום ד’
מרצה: ענבי עופר
נושא: המשברים הכלכליים הגדולים: 1929 ,2007 ,2020


13/7/2020 יום ב’
מרצה: קדמון סער
נושא: הכוח הנשי בעולם החשאי


15/07/2020 יום ד’
מרצה: קרוכמל צביקה
נושא: פרשת רמי דותן – החקירה הגלויה (חלק ב‘)


20/07/2020 יום ב’
מרצה: טילמן מנחם
נושא: ”פרשת איראנגייט“ – מה באמת קרה לעמירם ניר


22/07/2020 יום ד’
מרצה: פיליבה שלמה
נושא: ”הגנים התלויים של בבל“


27/07/2020 יום ב’
מרצה: מידן אילנה
נושא: יפן – חדשנות ומסורת בארץ השמש העולה (חלק א‘)


29/07/2020 יום ד’
מרצה: ד“ר פאר דנה
נושא: דליריום, דיכאון ודמנציה – להכיר ולהבין


תכנית הגימלאון אוגוסט 2020

03/08/2020 יום ב’
מרצה: קדמון סער
נושא: סיפורים אמריקניים: השכן הנחמד שלי מרגל


05/08/2020 יום ד’
מרצה: כץ-קראים עינב
נושא: תודעת אושר וחוסן מנטלי בחיים


10/08/2020 יום ב’
מרצה: גולדברג נתי
נושא: אנשים ששינו את עולמנו – לואי פסטר, אדיסון, ד”ר פלמינג, ממציא הפנצלין ועוד…

12/08/2020 יום ד’
מרצה: פיליבה שלמה
נושא: “נפלאות הודו” – יד לאהבה, אגדת הטאג’ מהל


17/08/2020 יום ב’
מרצה: ד”ר זלבה אבי
נושא: העבריינים ואנחנו – מצא את ההבדלים


19/08/2020 יום ד’
מרצה: בילסקי דן
נושא: אקטואליה וענייני היום בישראל


24/08/2020 יום ב’
מרצה: ליפשיץ זהבה
נושא: תנ”ך ומסורת


26/08/2020 יום ד’
מרצה: קרוכמל צביקה
נושא: שוד הקופה ויצירתיות בחקירה


31/08/2020 יום ב’
מרצה: מידן אילנה
נושא: יפן – חדשנות ומסורת בארץ השמש העולה (חלק ב’)


02/09/2020 יום ד’
מרצה: עו”ד גרי פאל
נושא: חופש הביטוי – ביקור האמת וחומת האש בסין

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

דרך צרפת 101, חיפה
04-859-0859
04-8590863
צור קשר