שירות מועדף לנכים

ביטאון הלוחם
ביטאון הבית

מוזמנים לצפות בגיליון האחרון של הביטאון

הקש/י על התמונה כדי לדפדף בעיתון באופן וירטואלי

קרן נכי צה"ל ZDVF
אגודת הידידים בישראל
אגודת הידידים בישראל
תרמו לאירגון
תרמו לארגון נכי צה"ל
ארגון נכי צה״ל
חופשה בבית קיי
נצלו את ההטבה שמגיעה לכם ובואו לחופש

הנחות בחשבון המים לנכי צה”ל

30 מרץ

אנו שמחים לבשר לכם כי בעקבות מאמצים רבים שנעשו בחודשים האחרונים מצידו של ארגון נכי צה”ל, החליטה אתמול ועדת הכספים של הכנסת כי גם נכי צה”ל בשיעור של 50% ומעלה או נכי צה”ל הזכאים לתשלומי מחייה קבועים – ייהנו מהנחה בתעריפי המים.

בתמצית, החוק קבע עד עתה, כי התשלום בגין צריכה של 3.5 קוב ראשונים הוא בתעריף מוזל (8.89 ₪); ומצריכה של 3.5 קוב ומעלה – התשלום הוא 14.1 ₪ לקוב. משמעות ההטבה שהושגה אמש על ידי הארגון לנכי צה”ל האמורים הוא שמעתה הם ישלמו תעריף מוזל בגין כל צריכת המים.

ועדת הכספים הדגישה את תרומת ארגון נכי צה”ל לדיון בנושא וציינה כי יתקיימו דיוני המשך בשבועות הקרובים בנושא הטבות לנכי צה”ל בחשמל, בזק, ארנונה ובכל נושא אחר שארגון נכי צה”ל יציג לוועדה.

יו”ר ארגון נכי צה”ל חיים בר: “היום תוקן עוול שנעשה לנכי צה”ל, שעד כה לא קיבלו את ההטבה המדוברת. נלחמתי ולא ויתרתי עד שהגענו ליום הזה, וזהו הישג נוסף של הארגון למען נכי צה”ל. אני מודה לעובדי הארגון עו”ד עידן קליימן ועו”ד שי פרבר וכן ליו”ר הוועדה, ח”כ ניסן סלומינסקי, לח”כ משה גפני, לח”כ רובי ריבלין ולח”כ חמד עמאר, על שסייעו ודחפו לתיקון העיוות”.

פרטי התקשרות ודרכי הגעה

דרך צרפת 101, חיפה
04-859-0859
04-8590863
צור קשר